• 0242 742 07 10
  • info@kizilagacrentacar.com.tr
  • Kızılağaç, 197.Sokak No:5, 07600 Manavgat/Antalya

Hakkımızda

Antalya Manavgat Kızılağaç bölgesinde Araba Kiralama ve VIP Transfer alanında faaliyet gösteren firmamız, uluslararası kalite standartlarını yükseltmek sureti ile yeni projeler üreterek ve hizmet noktalarını genişleterek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla hizmetlerimizle devam ediyoruz. % 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi , % 100 Personel yatırımı hedefi ile siz değerli misafirlerimizin tatillerinde, iş gezilerinde ve kısa / uzun süreli araç ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kızılağaç Rent A Car kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yapısından ödün vermeden, emin adımlarla büyümeye devam eden, hizmet öncesi ve sonrasında hızlı, ekonomik ve alternatif çözümler sunarak bünyesinde ’’mutlu müşteriler’’ oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan, bilgi ve deneyim birikimi olan, Müşterilerine filo yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veren, Çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve bu konuda aktif rol alan bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ

Bölgemizde; güvenilir, güçlü, saygın olan, Uzun ve Kısa Dönem Otomobil Kiralama hizmetini tanıtma ve benimsetmede öncülük eden, ve Filo yönetimi konusunda uzman olarak kabul edilen, LİDER bir şirket olmaktır.