• 0242 742 07 10
  • info@kizilagacrentacar.com.tr
  • Kızılağaç, 197.Sokak No:5, 07600 Manavgat/Antalya

Gündoğmuş Rent A Car

Gündoğmuş Rent A Car olarak Antalya ili Manavgat bölgesinde araç kiralama konusunda hizmet vermekteyiz. Gündoğmuş oto kiralama alanında uzun yılların vermiş olduğu deneyime sahibiz. Antalya havalimanı araç kiralama, Manavgat şehir için kiralık oto alanlarında faaliyetlerimiz devam ediyor. Bunun dışında tüm müşterilerimizin her türlü isteklerine özel VİP araç kiralama, günlük oto kiralama işlerini de yapıyoruz.

Gündoğmuş Rent A Car İletişim – Online Araç Kiralama

Gündoğmuş Rentecar olarak Manavgat bölgesinde hizmet veriyoruz. Bununla birlikte çevre ilçeler için de oto kiralama faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileriyle bizlere ulaşarak araç kiralama fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Gündoğmuş Oto Kiralama – Araç Çalınırsa Ne Yapmalıyım?

Aracın çalınması durumunda yapılması gereken; kullanıcının en yakın polis ya da jandarma karakoluna başvurması ve “Hırsızlık Tutanağı”nın tutturulmasıdır. Bunun yanı sıra vakit geçirmeden bizleri arayarak durumdan haberdar etmeniz gerekmektedir. Daha sonra araca ait ruhsat ve anahtarların merkezimize getirilmesi gerekmektedir.

Gündoğmuş Kiralık Araç Kaza Anında Ne Yapmalıyım?

Park halinde meydana gelen kazalarda yapılması gerekenler: Araç park halindeyken meydana gelen kazalarda aracın kullanıcısının yapması gereken ilk şey ; aracın yerini hiç değiştirmeden, hatta aracı hareket ettirmeden, en yakın polis karakoluna başvurarak durumu anlatmalı ve “Olay Yeri İfade ve Görgü Tespit Tutanağı” tutturmalıdır. Bu tutanaklar tutturulduktan sonra, “Aslı Gibidir” kaşeli olan nüshalar karakoldan alınmalıdır. Daha sonra aracın Teknik Servisimize getirilmesi gerekmektedir. Sigorta işlemlerinin geciktirilmeden yürütülebilmesi için bu tür kazalarda; yukarıda adı belirtilen tutanaklar, ekinde sürücü belgesi ve ruhsat fotokopileri ile birlikte tarafımıza ulaştırılmalıdır.

ARAÇ KİRALAMAK İÇİN TIKLA!

Gündoğmuş araç kiralama

Gündoğmuş Rente Car Aracı Başkası Kullanabilir mi?

Aracın kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi: geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan , gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar

ARACIMI HAVALİMANINDA ALIP YİNE HAVALİMANINDA TESLİM EDEBİLİR MİYİM?

İnilen şehir bilgileri, Havayolu şirketinin adı, Kalkış yeri ve Tahminin iniş saati veya Uçuş numarasını bildirmeniz durumunda yetkili personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır ve aracınızı teslim edecektir.

ARACIN DEPOSUNU NASIL TESLİM EDİYOR VE NASIL TESLİM ALIYORSUNUZ?

Aracın benzin dolumu sözleşmeye kaydedilir ve dönüşte yaklaşık aynı miktar benzin ile iade etmenizi istiyoruz.

ARAÇ TESLİMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Araçlarımız müşterilerimizle birlikte teslim tutanağı nezaretinde kontrol ederek teslim ediyoruz ve teslim alıyoruz.

TRAFİK CEZASI DURUMUNDA NE YAPMAM GEREKİYOR?

Gündoğmuş rent a car

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir.

ÖDEMEYİ NASIL YAPARIM?

Aracı teslim alırken nakit yada kredi kartınızla yapabilirsiniz.

KİRALADIĞIM ARAÇ ARIZALANDI NE YAPMALIYIM?

Hemen firmamızın telefonlarından bize ulaşılarak bilgi vermeniz gerekir.

Gündoğmuş Oto Kiralama Araçları Sigortalı mı?

Bütün araçlarımız Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası güvencesi altındadır.

Gündoğmuş Evlere Teslim Oto Kiralama Hizmeti

Araçların teslimi talep edildiğinde ofislerimizin uygunluk durumuna göre adresinize yapılabilmektedir.

HAVAALANLARINA ARAÇ TESLİMİNİZ VAR MI?

Hizmet verdiğimiz tüm illerdeki havalimanlarına araç teslimi günün 24 saati yapılabilmektedir. Görevli Personelimiz daha önceden ofisimize bildirdiğiniz gün ve saatte sizi karşılayacaktır.